Kontakt:
+48 533 336 141*

*Opłata wg cennika operatora
Masz pytania?

Formularz kontaktowy

O firmie

Fabryka okien i drzwi Sapor od ponad 20 lat efektywnie działa na rynku zaawansowanej stolarki PCV oraz aluminium zarówno w kraju, jak i za granicą. Specjalizuje się w sprzedaży i montażu zaawansowanych systemów okienno-drzwiowych, odpowiadających nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom i potrzebom Klientów.

Oferta firmy obejmuje:

  • okna,
  • drzwi,
  • rolety i żaluzje fasadowe,
  • parapety,
  • fasady,
  • bramy garażowe,
  • ogrody zimowe.

 

Okna

 

 

 

 

 

 

Dbałość o najwyższą jakość produktów

Firma Sapor ma świadomość jak wielkim wyzwaniem jest zakup niezawodnych systemów okienno-drzwiowych dla urządzanej przestrzeni. Odpowiadając na potrzeby Klientów, ze szczególną starannością przygotowujemy katalogi kolekcji. Oferta produktowa firmy Sapor spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa oraz najwyższe standardy właściwe branży.

Współpraca z najlepszymi

Profesjonalizm, rzetelność oraz fachowość to fundamenty działalności firmy Sapor.  Nie godzimy się na kompromisy: współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi liderami w produkcji systemów wysokiej klasy stolarki okienno-drzwiowej.

Wśród partnerów SAPOR znajdują się: VEKA, WINKHAUS, ALUPROF, ADECO, PRESS-GLASS, GLASPOL, GEALAN, HORMANN.

Firma zorientowana jest na najwyższą jakość obsługi Klienta. Wykwalifikowany, posiadający wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę zespół fachowców - pracowników produkcji, działu handlowego, biur oraz ekip montażowych – gwarantuje rzetelną pomoc w doborze najlepszego rozwiązania spełniającego najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów.

Ekspansja na rynki zachodnie

Wieloletnie doświadczenie poparte efektywną działalnością na rynku polskim stworzyły fundamenty dla ekspansji firmy na rynki zachodnie. Prężnie działający oddział Sapor w Niemczech (Dortmund) świadczy najlepiej o skutecznie realizowanym, dynamicznym rozwoju firmy.

Wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 Zaufaj ponad 20-letniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanym specjalistom firmy Sapor. Zespół Sapor posiadający specjalistyczną wiedzę techniczną, szybko dokona analizy potrzeb Klientów pod kątem wyboru najkorzystniejszego rozwiązania z dostępnej gamy produktów, a posiadane kwalifikacje praktyczne pozwolą na finalny montaż zamówionych elementów.